Açık Saatler: 8.00-18.00 Pazartesi - Cuma
Bizi Hemen Arayın +90 252 417 77 77

Lazer ile tüy sarartma

Lazerle Tüy Sarartma Nedir?

Lazerle tüy sarartma tedavisi en ince ve açık renkli kıllar için kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama Q Switch lazer cihazı ile yapılır. Seans sonrası uygulama yapılan bölgede bulunan tüyler beyazlar ve iki hafta içinde de dökülür.

Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Cilt ve kıl tipine göre Dermatoloji Uzmanı tarafından seanslar belirlenir. Lazerle tüy sarartma işleminde uygulama bölgesi Q Switch Lazer cihazı ile taranır. Lazer ışınları sayesinde kıllar anında beyazlar ve sonrasında iki hafta içerisinde dökülür. Q Switch Lazer cihazının, tüy sarartma dışında ölü deriyi atarak cildi yenileme özelliği de vardır. Hasta uygulama sırasında acı hissetmez. Yalnızca küçük batma hislerine sebep olur. İşlem sonrasında kişinin güneş kremi kullanması gerekir.

Hangi Bölgedeki Tüyler Lazerle Sarartılabilir?

Klasik lazer epilasyonun yapılabildiği her bölgeye lazerle tüy sarartma işlemi uygulanabilir. En çok tercih edilen bölgeler yüz, kollar ve boyun gibi görülebilen bölgelerdir.

Lazerle Tüy Sarartma İşleminin Fiyatları Nedir?

Tüy sarartma tedavisinin fiyatı uygulama bölgesine ve hastanın özelliklerine göre değişir. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

tr_TR