Açık Saatler: 8.00-18.00 Pazartesi - Cuma
Bizi Hemen Arayın +90 252 417 77 77

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolgusu; burnun dolgu ile ameliyatsız şekilde daha estetik hale getirilmesi işlemidir. Burun dolgusuyla burundaki simetri bozuklukları, çökük ya da boşluklar, kontur eksiklikleri ve asimetrik bozukluklar düzeltilebilir. Rinoplasti ameliyatı olmak fakat çekinen veya ameliyat olmuş ancak sonuçtan memnun kalmamış hastalar için oldukça acısız ve kısa süren dolgu uygulaması ile burun sırtındaki eğrilikler, burun ucu kaldırma gibi küçük şekil bozukluklarının düzeltilmesi mümkündür.

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Anestetik krem uygulaması ile burun bölgesinde uyuşma sağlanır. Daha sonra vücudumuzda doğal bulunan hyaluronik asidin sentetik formları kontrollü ve özenli olarak planlanan alanlara çok ince uçlu iğneler yardımıyla enjekte edilir. Burun dolgusuyla burnun doğal ve güzel bir şekle kavuşması sağlanır.

Burun Dolgusu Kimlere Yapılır?

18 yaşından büyük ve fiziksel gelişimini tamamlamış herkese burun dolgusu yapılabilir. Burun dolgusu kemerli burun, burun ucu kaldırma, boşluk yok etme, girinti ve asimetrinin düzeltilmesinde kullanılan etkili bir yöntemdir.

Burun Dolgusu Ne Kadar Kalıcı?

Burun dolgusunun kalıcılık süresi, kullanılan dolgu malzemelesine ve hastanın burun yapısına bağlı olarak 8-12 ay arasında değişmektedir.

Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun Dolgusu fiyatları kişiden kişiye, hastanın istek ve ihtiyaçlarına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

tr_TR