Açık Saatler: 8.00-18.00 Pazartesi - Cuma
Bizi Hemen Arayın +90 252 417 77 77
Hyalüronik Asit Nedir?

Hyaluronik asit, %50’si cildimizde olmak üzere vücut sıvılarımızın içerisinde, gözlerimizde ve eklemlerimizde bulunan bir moleküldür. Hyaluronik asit, cildin nemli ve elastik bir yapıya sahip olmasını sağlar.

Hyalüronik Asit Nasıl Uygulanır?

Yaşlandıkça kolajen ve hyalüronik asit miktarının azalmasıyla yüzümüzdeki yağ, kas, kemik ve cilt incelmeye başlar. Bu hacim kaybı ince çizgilerin, kırışıklıkların artmasına ve dudakların çökük ya da sarkık görünmesine neden olur.

Hyalüronik asit uygulaması ile miktarı azalan hyaluronik asit cilt altındaki sorunlu yerlere küçük iğnelerle ağrısız bir şekilde enjekte edilir. Hyaluronik asit enjeksiyonu ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak, yüz ve dudaklara çerçeve ve hacim kazandırmak için kullanılır.

Hyalüronik asit uygulaması nazolabial bölgenin yanı sıra kaş arası ve dudak üstündeki barkod çizgileri üzerine de uygulanabilir.

Hyalüronik Asit Faydaları Nelerdir?

Hyaluronik asit, cildin su tutma kapasitesini arttırır.

Cildin esnek, kırışıksız ve pürüzsüz bir yapıya sahip olmasını sağlar.

İltihap, tahriş ve akne izlerini engeller.

Dokuların tamirine yardımcı olarak cilt yaşlanmasının önüne geçer.

Cildi nemlendirici özelliğe sahiptir.

Cildin elastik bir yapıda olmasını sağlayan kolajenin oluşumuna katkı sunar.

Hücrelerin yenilenmesini sağlar.

Hyalüronik Asit Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Hyaluronik asit, cilt için olduğu kadar saç için de oldukça faydalıdır. Saçların güçlenmesine yardım ederek, saçın daha parlak, sağlıklı ve yumuşak görünmesini sağlar. Saç derisinin nem dengesini sağlayarak, saç uçlarındaki yıpranmış görünümü azaltır.

Hyalüronik Asit İle Cilt Gençleştirme Fiyatı

Hyalüronik asit ile cilt gençleştirme tedavisi fiyatları yapılacak uygulamaya ve hastanın ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

tr_TR