Açık Saatler: 8.00-18.00 Pazartesi - Cuma
Bizi Hemen Arayın +90 252 417 77 77

Jawline Dolgusu Nedir?

Jawline dolgu, çene ucundan kulak önüne uzanan iki mandibular kemik uzantısı boyunca uygulanan dolgu yöntemidir. Çene hattına ve ucuna yapılacak olan dolgu yüz bölgesinin daha çekici, genç ve estetik görünmesini sağlar.

Jawline Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusu uygulamasında, önce çene bölgesi anestezik krem ile uyuşturulur. Daha sonra hastanın ihtiyacı ve yüz yapısı göz önünde bulundurularak çenenin belirli noktalarına ufak ince uçlu iğneler ve kanüller yardımıyla hyalüronik asit dolgusu enjekte edilir. Böylece çene hattı belirginleşir ve hasta daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşur. Jawline dolgu işlemi, yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Neden Çene Dolgusu Yapılır?

Çene dolgusu ile çene hattı çok daha güçlü bir görünüme kavuşur. Ayrıca çenedeki çukurluklar ve sarkıklıklar ortadan kalkar, gıdı saklanır ve yüz daha belirgin ve net bir çene hattına sahip olur.

Jawline (Çene) Dolgusu Kalıcı Mı?

Tıpkı diğer dolgu uygulamaları gibi jawline dolgu da kalıcı değildir. Hyalüronik asit ile yapılan çene dolgusu 8-12 ay arasında etkili olmaktadır. Çene dolgusunun kalıcılığı, uygulama yapılan kişiye ve kullanılan dolgu malzemesine bağlı olarak değişir.

Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline Dolgusu fiyatları kişiden kişiye, hastanın istek ve ihtiyaçlarına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

tr_TR