Açık Saatler: 8.00-18.00 Pazartesi - Cuma
Bizi Hemen Arayın +90 252 417 77 77

Lazer ile Cilt Germe (Titan)

Ameliyatsız cilt germe işlemi yüz, boyun ve göbek bölgelerindeki kırışıklık ve sarkmaları tedavi etmek için uygulanan bir yöntemdir.

İnfrared ışığı (1800-1100nm) kullanılarak ameliyatsız cilt germe işlemi yüz, boyun ve göbek bölgelerindeki kırışıklık ve sarkmaları tedavi etmek amacıyla uygulanır.

Cerrahi işlem veya enjeksiyon yaptırmadan geçmişin izlerini azaltmak mümkündür. Ameliyatsız cilt germe işlemi için doktorla yüz yüze görüşmenizde fayda vardır.

Tüm mevsimlerde uygulanabilir. Bir ay arayla iki tekrar protokolü kullanılır. Gerekirse ertesi yıl tek seans yeterlidir. İşlem 45 dakika sürer. Titan tedavisinin en ayırıcı farkı, uygulanan tedavinin etkisinin ilk tedavinin hemen sonrasında görülebilmesi. Uzun dönemde de yeniden kollajen üretimini uyararak tedavi edici etki devam etmektedir.

Titan; verilen enerji tutarlı bir şekilde verildiği ve sadece derinin derin dermal bölgesinde suda emilim sağlar. Komşu dokulara zarar verme gibi komplikasyon ihtimali yoktur. Maliyeti, alternatif tedavilere göre daha ucuzdur.

Ciltte sıkılaşma sağlamasının yanında belirgin bir gençleşme ve cildin kalitesinde de artış gözlenir. Ameliyatsız, ağrısız ve konforlu bir tedavi yöntemidir.

İyileşme süreci;

Birkaç saat içinde dağılabilecek hafif kızarıklık olabilir. Bunun dışında bir kısıtlama veya etki olmayacaktır. Rutin hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

tr_TR